Головна

комунальне підприємство

ОДЕСЬКІ ІНЖЕНЕРНІ МЕРЕЖІ

Свого часу ми дуже багато зусиль витратили на інвентаризацію телекомунікаційного обладнання та оповіщення операторів / провайдерів про розкриті порушення, які необхідно усунути. За конкретними адресами. За тисячам порушень, в тому числі і в машинних приміщеннях ліфтів, обвішаних комутаційними «антивандальними» ящиками.


Читати далі

До фасадам в центральній частині міста люди стали придивлятися більш прискіпливо, ніж ще кілька років тому. До цього підштовхує і новий вигляд будинків, які пройшли реставрацію.


Читати далі

Перебудову двору вимагає перенесення кабельних мереж. В цьому суть запиту. І зробити треба швидко.


Читати далі

Ми періодично піднімаємо тему звільнення ліфтових машинних приміщень від стороннього обладнання. Виключно в інтересах безпечної роботи ліфтів, а значить - безпеки громадян. Дієвого реагування відповідальних служб немає, але ми як і раніше працюємо в цьому напрямку і періодично показуємо результати. І знову закликаємо ... Може здатися, що це голос волаючого в пустелі. Але відгуки все ж є.


Читати далі

Обхід як обхід. Спочатку були розкриті порушення в розміщенні кабельних мереж. До розряду великих і серйозних їх не віднесеш, але вигляд під'їзду псують і неохайність в залученні громадян до світу передових технологій цих самих громадян дратує.


Читати далі
Firefox fix